Perfekcyjny widok HD

Pracuj szybciej i bezpieczniej dzięki systemowi aparatu cyfrowego Stoneridge-OrlacoOd wybuchu COVID-19 jedna trzecia konsumentów robi zakupy w Internecie co tydzień, jak wynika z ankiety Selligent, obejmującej 5000 konsumentów na całym świecie. To wzrost o 28% w porównaniu z okresem sprzed pandemii. W wyniku tego trendu wzrosła presja na magazyny i personel. Dzięki systemowi cyfrowej kamery Mid-Mast View możesz zwiększyć bezpieczeństwo w magazynie, zaoszczędzić czas podczas transportu towarów i poprawić ergonomię kierowców.

Pandemia COVID-19 przyspieszyła przejście do świata cyfrowego. W tych niespokojnych czasach wiele osób unika fizycznych sklepów i zamawia przez Internet więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Ten znaczny wzrost sprzedaży online ma również duży wpływ na logistykę, ponieważ potrzebny jest coraz krótszy czas dostawy paczek. Najszybszą opcją jest dostawa tego samego dnia, co oznacza, że ​​klienci mogą złożyć zamówienie po południu z dostawą do domu tego samego wieczoru. Coraz powszechniejsze są nowe systemy zaprojektowane w celu zaoszczędzenia cennego czasu w magazynach i umożliwienia firmom osiągnięcia najwyższego możliwego poziomu usług. Aparaty cyfrowe odgrywają kluczową rolę w tym obszarze.

Kamera zwiększa produktywnośćAby przyspieszyć obsługę zamówień i logistykę w magazynach i centrach dystrybucji, firma Stoneridge-Orlaco opracowała system monitorowania za pomocą kamery Digital Mid-Mast View. System kamer zapewnia kierowcy wózka wysokiego składowania doskonały widok na widły w wysokiej rozdzielczości. Ponieważ operator może jednym płynnym ruchem włożyć widły w otwory paletowe, można pracować nawet dwa razy szybciej, oszczędzając czas i pieniądze firm. Ponadto widzenie wideł zwiększa bezpieczeństwo i zmniejsza ryzyko uszkodzeń, wypadków i przestojów.Lepsza ergonomia dla operatora. Kolejną zaletą systemu aparatu cyfrowego jest poprawa ergonomii dla operatora. Ergonomicznie umieszczony monitor umożliwia kierowcy przyjęcie naturalnej pozycji do oglądania, zmniejszając potrzebę patrzenia pod nienaturalnym kątem. Obraz na monitorze zapewnia kierowcy dobrą widoczność z widelca. Odciąża to mięśnie szyi i ramion, zmniejszając absencję spowodowaną chorobami i zwiększając produktywność.

Jakość cyfrowaStoneridge-Orlaco wykorzystuje technologię GMSL do swojego cyfrowego widoku środkowego masztu. Ta technologia przesyła sygnał wideo cyfrowo i bez kompresji za pomocą kabla koncentrycznego. W przypadku systemu GMSL cyfrowy sygnał wideo jest przesyłany jeden do jednego i bez opóźnień do monitora. System zapewnia wysoką rozdzielczość, a tym samym ostry jak brzytwa obraz z wideł. Dzięki temu jest idealny jako widok z masztu środkowego wózka wysokiego składowania.Zwiększ produktywność w magazynie i pozwól kierowcom wózków wysokiego składowania pracować wydajniej dzięki systemowi cyfrowej kamery Mid-Mast View.

Skontaktuj się z nami przez e-mail .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *