Nowości produktowe

Balkancar dodaje elektryczne wózki platformowe
Sofia, Bułgaria
Balkancar wypuścił ulepszoną rodzinę elektrycznych wózków platformowych. Wózki EP to maszyny do transportu materiałów o średniej i dużej ładowności, służące do przewożenia ładunków o masie od 1000 do 3000 kg.
Wózki platformowe umożliwiają łatwy i dalekobieżny transport ładunków sypkich i niespaletyzowanych po drogach asfaltowych lub betonowych.
Wózki platformowe można zamówić z różnymi opcjami i dodatkami, takimi jak otwarta/zamknięta kabina, przyczepa, zakryta platforma, wspomaganie kierownicy itp.
Balkancar to bułgarski producent z 80-letnią tradycją w produkcji i dystrybucji urządzeń do transportu materiałów i urządzeń magazynowych.

Linde V modułowe B
Nowy wózek do kompletacji zamówień firmy Linde
Aschaffenburg, Niemcy
Linde Material Handling wprowadził na rynek nowy wysokowydajny, wytrzymały wózek rewolwerowy – wózek do kompletacji pionowej Linde V modular B. Pojazd typu man-up poszerza gamę produktów specjalisty ds. intralogistyki dla magazynów, oferując operatorom centrów dystrybucyjnych i firmom produkcyjnym jeszcze większy wybór niestandardowych rozwiązań.
Dzięki ładowności 1000 kg i wysięgu do 7,83 m pojazdy spełniają potrzeby klientów w handlu internetowym, logistyce drobnych części w centrach dystrybucyjnych i supermarketach. W swej istocie są one oparte na większej serii modułowej V, z literą „B” w nazwie modelu oznaczającą „Best Value”.
Wózek osiąga maksymalną prędkość jazdy 11 km/h, a komfort zapewnia przestronna kabina, która jest odseparowana od podwozia, a tym samym amortyzowana przed wibracjami. Niska poręcz kabiny kierowcy umożliwia łatwe i niezawodne pobieranie towarów z regału, a opcjonalna funkcja przechylania na zewnątrz umożliwia wykonanie dodatkowych kilku centymetrów ruchu, które są często potrzebne do lepszego dostępu do regałów.
Konstrukcja masztu zapewnia doskonałą widoczność otoczenia, a elektryczne sterowanie ułatwia manewrowanie z precyzją.

Mitsubishi EDiA XL
Mitsubishi dodaje mocny napęd elektryczny
Walsall, Wielka Brytania
Mitsubishi Forklift Trucks rozszerzyło swoją ofertę o nowy elektryczny wózek widłowy EDiA XL.
Stewart Gosling z RDD, wyłączny importer Mitsubishi Forklift Trucks w Wielkiej Brytanii, wyjaśnia: „Nowy EDiA XL zrobi wszystko, co może zrobić diesel – tylko lepiej. Jest to pierwszy elektryczny, który w pełni przezwyciężył każdy problem, który mógł powstrzymać niektórych właścicieli IC ciężarówki z silnikiem od przejścia na elektryczny."
Dostępny w modelach 4-5 T, EDiA XL z łatwością poradzi sobie z ciężkimi aplikacjami.
Funkcja AutoBoost włącza się automatycznie, aby zapewnić zwiększenie momentu obrotowego i przyspieszenia tam, gdzie są potrzebne, na przykład na podjazdach i stromych wzniesieniach, więc spadki mocy to już przeszłość.
Elektryczna blokada mechanizmu różnicowego zapewnia wózkowi lepszą przyczepność i kontrolę, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
„EDiA XL to wyjątkowo intuicyjny wózek widłowy”, mówi Gosling. „Obsługa jest płynna i precyzyjna, wysokie podnoszenie jest stabilne, a sterowanie na cztery koła umożliwia blokadę w zakresie 100 stopni, zapewniając najmniejszy promień skrętu na rynku – idealny do pracy w ciasnych przestrzeniach."
Dzięki ergonomicznemu, regulowanemu fotelowi i szerokiej gamie zaawansowanych opcji sterowania, EDiA XL pomaga operatorom zachować produktywność. Ponadto poziom hałasu wewnątrz kabiny jest niezwykle niski i wynosi zaledwie 65 dB, a mikrowibracje są minimalne dzięki gumowej kabinie.

Opracowanie selllift.com / Źródło forkliftaction.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *