Jungheinrich organizuje wydarzenie medialne, prezentuje pojazdy AGV

Jungheinrich na marcowych targach (stoisko B8819) zorganizował wydarzenie medialne z różnymi prezentacjami produktów.

Podczas wydarzenia liderzy firmy skupili się na dwóch pojazdach z automatycznym prowadzeniem (AGV): EZS 350a NA (opartym na standardowym ciągniku holowniczym Jungheinrich) i EKS 215a (opartym na jego układarce).

Kai Beckhaus, prezes MCJ Supply Chain Solutions; John Sneddon, wiceprezes wykonawczy ds. sprzedaży i marketingu w Mitsubishi Logisnext Americas; oraz Timothy Harrison, dyrektor sprzedaży AGV na Amerykę Północną w firmie Jungheinrich, prezentują rozwiązania AGV firmy.

Łącząc inżynierię mechaniczną z precyzyjną technologią nawigacji, zapewniając wysoce wydajną i niezawodną produkcję, EZS 350a NA może być używany w trybie mieszanym z wózkami ręcznymi i pieszymi. Dzięki nawigacji laserowej i możliwości holowania do 5 t, elektryczny ciągnik holowniczy skraca czas dostawy na linie montażowe i produkcyjne oraz umożliwia zautomatyzowaną obsługę powtarzalnych procesów transportowych dla każdego z nich.

EKS 215a, układarka zdolna do obsługi ładunków do 1500 kg, jest idealna do operacji mieszanych z ręcznymi wózkami i pieszymi w magazynach i obszarach produkcyjnych. Wózek wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy 24 V, funkcję automatycznego ładowania oraz przyjazny dla użytkownika wyświetlacz dotykowy HMI.

„Systemy te dają uczestnikom możliwość przyjrzenia się możliwościom, w których AGV mogą być rozwiązaniami do automatyzacji zbędnych, prozaicznych zadań” — powiedział Kai Beckhaus, prezes MCJ Supply Chain Solutions. „Ponadto usprawnią procesy w celu zwiększenia produktywności i przeniosą zasoby pracowników do bardziej wartościowych miejsc pracy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *